Model Kit World of Tanks 36503 - M4 SHERMAN (1:35)

Kód: EXT33-36503
Značka: Italeri
779 Kč –10 %
Model Kit World of Tanks 36503 - M4 SHERMAN (1:35)
779 Kč –10 % 699 Kč
Skladem - odeslání do 3 dnů
Můžeme doručit do:
24.9.2020

Model tanku ke slepení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Model tanku ke slepení. Velikost: 1:35; 16,5 cm. Balení obsahuje lepidlo. 


Platnost kódu pro PC hru World of Tanks byla prodloužena do konce roku 2018.


 Sada obsahuje: 
 model ke slepení, lepidlo, průvodce světem tanků, obtisky pro World of Tanks, 1x bonusový kód, 3x zvací kód do hry. Barvy pro model nejsou součástí balení.

Informace o originálu:
 Střední tank M4 Sherman byl hlavním tankem používaným Spojenými státy v druhé světové válce. Jednalo se o první a nejzákladnější výrobní verzí z řady Sherman a také nejběžněji vyráběný americký tank druhé světové války. V té době tvořil páteř americké armády.
 Vyrobilo se celých 49 234 vozidel.
 Američané vyvinuli Sherman na základě středního tanku M3, ze kterého si uchoval řadu prvků. Koncepce M4 ovšem přišla s plně otáčivou dělovou věží se 75mm kanónem.
 Aby se usnadnila výroba, byla rodina tanků Sherman upravována do řady různých variant – od základního modelu M4 po slavný “Easy Eight”.
 Sherman se poprvé zapojil do boje na konci roku 1942 v severní Africe u britských jednotek, kde musel čelit německým strojům Panzer III a Panzer IV. Od té doby se objevoval na všech frontách až do samotného konce války.
 Masová výroba tohoto tanku byla skutečně jednoduchá a byl také poměrně spolehlivý. Mezi jeho slabiny však patřila malá palebná síla a úzké pásy, kvůli kterým často uvízl v bahnitém terénu.

Detaily modelu:
 Měřítko: 1:35
 Délka: 165 mm
 Obtížnost: 3

 Doporučeno pro děti od 14 let.

 Upozornění: Nevhodné pro děti do 8 let. Děti mohou výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby. Uchovávejte mimo dosah dětí.

 Liquid Cement - Lepidlo pro lepení modelů 
 Varování!  Hořlavá kapalina a páry. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Uchovávejte obal těsně uzavřený. Používejte ochranné rukavice. PŘI STYKU S KŮŽÍ (nebo s vlasy): Veškeré kontaminované části oděvu okamžitě svlékněte. Opláchněte kůži vodou/osprchujte.

Doplňkové parametry

Kategorie: 1/35
Hmotnost: 0.42 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Italeri