V zájmu zdraví kurýrů jednotlivých dopravců je nyní proto dobré preferovat platbu převodem. V současné době dávají taktéž všichni dopravci přednost platbě kartou při převzetí na dobírku, takže je třeba s tímto počítat. Děkujeme za pochopení.

1/32 Jasná borovice - Neprůhledný

Kód: HGW532023
Neohodnoceno
Značka: HGW
177 Kč
Skladem - odeslání ihned
Můžeme doručit do:
2.4.2020

Detailní informace

Detailní popis produktu

Arch ve formátu A5 obsahující 10 obtisků o rozměrech 60 x 32 mm imitujících dřevěný povrch. Dekál je neprůhledný, tudíž není nutné nanášet na model před jeho použitím základovou barvu. Struktura dřeva odpovídá měřítku 1/32.

Slepený, vytmelený a vyleštěný model nastříkáme bílou barvou (tuto je dobré ještě před aplikací obtisků přeleštit). Obtisky jsou transparentní, nástřik základní barvou je nutností. Jednotlivé panely je možno odlišit různými odstíny (white, of white, yellow). Z archu vystřihneme přibližný obrys panelu (s přesahem cca 2 mm na každou stranu). Nalepíme jako běžný obtisk (reaguje na přípravky Mr. Mark Setter, Mr. Mark Softer). Velmi ostrým skalpelem ořízneme v paneláži. Hotovo..

Výhodou tohoto postupu je možnost rychlého zhotovení věrohodného dřevěného povrchu bez nutnosti zvládat práci s olejovými barvami.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

HGW